logo Indus-Czech

Sídlo společnosti

INDUS, spol. s r.o.
U Hostivařského nádraží 556/12
102 00 Praha - Hostivař
IČ: 45787492
DIČ: CZ45787492
+ 420 234 099 624
indus@indus-czech.cz

 

Náborové centrum Praha - personální oddělení

Průmyslová 566/5
108 00 Praha 10 – Malešice
+420 602 935 880, +420 739 545 226

 

Vedení společnosti

PhDr. Luděk Kula
generální ředitel
jednatel INDUS, spol. s r.o. a INDUS Facility, spol s r.o.
+420 234 099 624
ludek.kula@indus-czech.cz


Mgr. Dana Kulová
sekretariát generálního ředitele
+420 234 099 624
indus@indus-czech.cz
 

Ing. Radoslava Hüttnerová
obchodní ředitelka
+420 702 091 605
radoslava.huttnerova@indus-czech.cz
 

Ilona Eismannová
personální ředitelka
+420 602 314 184
ilona.eismannova@indus-czech.cz

 

Marie Skupníková
vedoucí mzdové účtárny
+420 234 099 645, +420 602 335 293
marie.skupnikova@indus-czech.cz

Ing. Pavel Kudrna
výkonný ředitel
jednatel INDUS PRAHA, spol. s r.o. a INDUS SERVICE spol. s r.o.
+420 234 099 644
pavel.kudrna@indus-czech.cz
 

Luděk Kula, ml.
provozní ředitel
+420 702 057 469
ludek-jr.kula@indus-czech.cz


Marián Zbirovský
zástupce provozního ředitele pro Čechy
+420 606 063 018
marian.zbirovsky@indus-czech.cz


Bc. Michal Dufek
zástupce provozního ředitele pro Moravu
+420 734 366 014
michal.dufek@indus-czech.cz


Pobočky

BRNO
Maříkova 5a
621 00 Brno
+420 734 366 014
brno@indus-czech.cz

HRADEC KRÁLOVÉ
Gočárova třída 504/54
500 02 Hradec Králové
+420 734 366 018
hradec@indus-czech.cz

OSTRAVA
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava
+420 737 218 722
ostrava@indus-czech.cz

BRATISLAVA
Zlatohorská 27
841 03 Bratislava
+421 948 491 141
bratislava@indus-czech.cz