logo Indus-Czech

Sídlo společnosti

INDUS, spol. s r.o.
U Hostivařského nádraží 556/12
102 00 Praha - Hostivař
IČ: 45787492
DIČ: CZ45787492
 + 420 234 099 624
 indus@indus-czech.cz

 

Náborové centrum Praha - personální oddělení

Průmyslová 566/5
108 00 Praha 10 – Malešice
 +420 731 439 473, +420 739 545 226

 

Vedení společnosti

PhDr. Luděk Kula
generální ředitel
+420 234 099 624
ludek.kula@indus-czech.cz


Mgr. Dana Kulová
sekretariát generálního ředitele
+420 234 099 624
indus@indus-czech.cz
 

Bc. Lumír Kübel
obchodní ředitel
+420 736 521 277
lumir.kubel@indus-czech.cz

 

Ilona Eismannová
personální ředitelka
+420 602 314 184
ilona.eismannova@indus-czech.cz

 

Veronika Husárová
vedoucí mzdové účtárny
+420 234 099 645, +420 602 335 293
 veronika.husarova@indus-czech.cz

Ing. Pavel Kudrna
výkonný ředitel
+420 234 099 644
pavel.kudrna@indus-czech.cz
 

Luděk Kula, ml.
provozní ředitel - oblast Čechy
+420 702 057 469
ludek-jr.kula@indus-czech.cz


Marián Zbirovský
zástupce provozního ředitele oblast Čechy
+420 606 063 018
marian.zbirovsky@indus-czech.cz


Bc. Michal Dufek
provozní ředitel oblast Morava
+420 734 366 014
michal.dufek@indus-czech.cz


Pobočky

BRNO
Maříkova 5a
621 00 Brno
 +420 734 366 014
 brno@indus-czech.cz

HRADEC KRÁLOVÉ
Gočárova třída 504/54
500 02 Hradec Králové
 +420 734 366 018
 hradec@indus-czech.cz

OSTRAVA
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava
 +420 737 218 722
 ostrava@indus-czech.cz

ČESKÉ BUDĚJOVICE 
Plzeňská 2311/2a
370 04 České Budějovice
 +420 739 545 280
 budejovice@indus-czech.cz